Corporate Disk Company (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Error
nn: Feil

en: All
nn: Alle

en: Year
nn: År

en: Month
nn: Månad

en: January
nn: Januar

en: February
nn: Februar

en: March
nn: Mars

en: May
nn: Mai

en: June
nn: Juni

en: July
nn: Juli

en: October
nn: Oktober

en: December
nn: Desember

en: 12 hours
nn: 12 timar

en: 24 hours
nn: 24 timar
