Corporate Disk Company (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Description
pl: Opis

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Error
pl: Błąd

en: All
pl: Wszystko

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: 2 hours
pl: 2 godziny

en: 3 hours
pl: 3 godziny

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Cron Settings
pl: Konfiguracja zadań cron

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: 24 hours
pl: 24 godziny

en: exposed
pl: udostępniony
