Corporate Disk Company (7.x-1.0-beta01) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Description
sk: Popis

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Error
sk: Chyba

en: All
sk: Všetky

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: 2 hours
sk: 2 hodiny

en: 3 hours
sk: 3 hodiny

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Company ID
sk: ID spoločnosti

en: exposed
sk: odkrytý
