Corporate Disk Company (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Error
tr: Hata

en: All
tr: Tümü

en: Year
tr: Yıl

en: Month
tr: Ay

en: January
tr: Ocak

en: February
tr: Şubat

en: March
tr: Mart

en: April
tr: Nisan

en: June
tr: Haziran

en: July
tr: Temmuz

en: August
tr: Ağustos

en: September
tr: Eylül

en: October
tr: Ekim

en: November
tr: Kasım

en: December
tr: Aralık

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Confirmation
tr: Teyit

en: 1 week
tr: @count hafta

en: exposed
tr: açıkça
