Corporate profile (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (24 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: content
te: విషయం

en: Author
te: రచయిత

en: Article
te: వ్యాసం

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: More
te: మరిన్ని

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Category
te: వర్గం

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Help
te: సహాయం

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Blog
te: బ్లాగు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ
