Corporate profile (7.x-1.4) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: E-mail
ur: برقی خط

en: content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Article
ur: مضمون

en: Comments
ur: تبصرے

en: More
ur: مزید

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: URL:
ur: سرنامہ:

en: Updated:
ur: تجدید شدہ:
