Corporate profile (7.x-1.7) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: E-mail
az: E-poçt

en: Author
az: Müəllif

en: Article
az: Məqalə

en: Comments
az: Şərhlər

en: More
az: Daha çox

en: Tags
az: Teqlər

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Statistics
az: Statistika

en: Contact
az: Kontakt

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Comment
az: Şərh

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
