Corporate profile (7.x-1.9) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: content
gu: સામગ્રી

en: Author
gu: લેખક

en: Article
gu: લેખ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: More
gu: વધુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Help
gu: મદદ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: URL:
gu: યુઆરએલ:

en: Apply
gu: લાગુ કરો
