Corporate profile (7.x-1.9) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Article
ne: लेख

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Category
ne: वर्ग

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: up
ne: माथि

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Updated:
ne: अपडेट भयोः

en: Blog
ne: ब्लग

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
