Corporate Clean (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Footer
ar: التذييل

en: Text color
ar: لون النص

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Alignment
ar: المحاذاة

en: Slogan
ar: الشعار

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Header top
ar: قمة الترويسة

en: Header bottom
ar: أسفل الترويسة

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Highlighted
ar: مبرز
