Corporate Clean (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Default
tr: Varsayılan

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Alignment
tr: Hizalama

en: Content top
tr: Önce içerik

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında

en: Button text
tr: Buton metni

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu

en: Header top
tr: Üstbilginin tepesi

en: Header bottom
tr: Üstbilginin alt kısmı

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Footer link
tr: Alt bilgi bağlantısı

en: Footer first
tr: Birinci alt bilgi

en: Footer second
tr: İkinci alt bilgi

en: Footer third
tr: Üçüncü alt bilgi
