Corporate Clean (7.x-2.2) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Default
id: Bawaan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Text color
id: Warna teks

en: Navigation
id: Navigasi

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Breadcrumb separator
id: Pemisah breadcrumb

en: Alignment
id: Perataan

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Content bottom
id: konten bawah

en: First sidebar
id: Sidebar pertama

en: Header top
id: Atas header

en: Header bottom
id: Bawah header

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Banner top
id: Banner atas

en: Banner bottom
id: Banner bawah
