Corporate Clean (7.x-2.3) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Search
fa: جستجو

en: Help
fa: راهنما

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Footer
fa: پاورقی

en: Effects
fa: جلوه‌ها

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Alignment
fa: تراز

en: Slogan
fa: شعار

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: First sidebar
fa: اولین نوار کناری

en: Second sidebar
fa: نوار جانبی دوم

en: Header top
fa: بالای سربرگ

en: Header bottom
fa: پایین سربرگ

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
