Corporate Clean (7.x-2.3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Slogan
gu: સૂત્ર
