Corporate Clean (7.x-2.3) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Slogan
az: Sloqanı

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
