Corporative site (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: more
de: mehr

en: Homepage
de: Startseite

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Image
de: Bild

en: home
de: Startseite

en: Desc
de: Absteigend

en: General
de: Allgemein

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Content Administration
de: Inhaltsverwaltung

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: general
de: Allgemein

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend

en: CKEditor settings
de: CKEditor-Einstellungen

en: Homepage settings
de: Startseiten-Einstellungen
