Corporative site (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: more
hy: ավելի

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Image
hy: Նկար

en: Block
hy: Բլոկ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
