Corporative site (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: more
ne: धेरै

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Block
ne: ब्लक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
