Corporative site (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: more
ar: المزيد

en: Homepage
ar: الصفحة الأولى

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Block
ar: الصندوق

en: Desc
ar: تنازلي

en: General
ar: عام

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Features
ar: الخصائص

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
