Corporative site (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: more
nl: meer

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Image
nl: Afbeelding

en: Block
nl: Blok

en: Desc
nl: Aflopend

en: General
nl: Algemeen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Slide
nl: Schuiven

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: CKEditor settings
nl: CKEditor-instellingen
