Corporative site (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: more
az: daha çox

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Block
az: Blok

en: Desc
az: azaldın

en: General
az: Əsas

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
