Corporative site (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: more
lt: daugiau

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Block
lt: Blokas

en: home
lt: pirmas

en: General
lt: Bendras

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Features
lt: Savybės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
