Corporative site (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: more
te: మరిన్ని

en: Image
te: బొమ్మ

en: General
te: సాధారణ

en: Features
te: విశేషాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
