Course (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (42 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Private
sk: Súkromné

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Download
sk: Prevziať

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Book
sk: Rezervácia

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Time
sk: Čas

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Event
sk: Podujatie

en: User
sk: Používateľ

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Node
sk: Uzol

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Page
sk: Strana

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Order
sk: Poradie

en: Duration
sk: Trvanie

en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: Open in new window
sk: Otvoriť v novom okne

en: Results
sk: Výsledky

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Submissions
sk: Odoslania

en: Analysis
sk: Analýzy

en: Webform
sk: Webformulár

en: Package
sk: Balík

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Not enabled
sk: Nie je povolené

en: Poll
sk: Anketa

en: Poll results
sk: Výsledky ankety
