Course (7.x-1.7) - en to te translation catalogue (32 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Private
te: వ్యక్తిగత

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: register
te: నమోదు చెయ్యండి

en: Date
te: తేదీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Book
te: పుస్తకం

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Time
te: సమయం

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: Appearance
te: రూపురేఖలు

en: Order
te: క్రమం

en: Duration
te: నిడివి

en: Full
te: పూర్తి

en: Results
te: ఫలితాలు

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: Submissions
te: సమర్పణలు

en: Analysis
te: విశ్లేషణ

en: Reports
te: నివేదికలు
