Course credit (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: User
pl: Użytkownik

en: Active
pl: Aktywne

en: Code
pl: Kod

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Add type
pl: Dodaj typ

en: Min
pl: Minimum

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
pl: TODO Dodać opis wyświetlany w UI.
