Course credit (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: None
es: Ninguno

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: User
es: Usuario

en: Active
es: Activo

en: Code
es: Código

en: Inactive
es: Inactivo

en: Credit
es: Crédito

en: Add type
es: Agregar tipo

en: Credits
es: Créditos
