Course credit (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Description
ar: الوصف

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Variable
ar: متغير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: User
ar: المستخدم

en: Active
ar: نشط

en: Code
ar: الكود

en: None.
ar: لا شيء.
