Course credit (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Description
it: Descrizione

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Variable
it: Variabile

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: User
it: Utente

en: Active
it: Attivo

en: Code
it: Codice

en: Inactive
it: Inattivo

en: None.
it: Nessuno.

en: Credit
it: Credito

en: conditions
it: condizioni
