Course credit (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Active
ne: सक्रिय

en: Code
ne: कोड
