Course planner (7.x-2.0) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: RSS feed
ml: ആർ.എസ്.എസ്. ഫീഡുകൾ

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Day
ml: ദിവസം

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
