Course planner (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (45 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: RSS feed
nl: RSS-feed

en: more
nl: meer

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Resources
nl: Bronnen

en: File
nl: Bestand

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: edit
nl: bewerken

en: Outline
nl: Structuur

en: Section
nl: Sectie

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Full view
nl: Volledige weergave

en: Desc
nl: Aflopend

en: Calendar
nl: Kalender

en: Day
nl: Dag

en: Empty text
nl: Lege tekst

en: Weeks
nl: Weken

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Source
nl: Bron

en: author
nl: auteur

en: Reference
nl: Referentie

en: Apply
nl: Toepassen

en: List name
nl: Lijstnaam

en: Sections
nl: Secties

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Show all
nl: Alles weergeven

en: Course
nl: Cursus

en: Lesson
nl: Les

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Resource
nl: Bron

en: All items
nl: Alle items

en: Room
nl: Kamer

en: Asc
nl: Oplopend

en: Edit list
nl: Lijst bewerken
