Course planner (7.x-2.1) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: RSS feed
ne: आर एस एस फिड

en: more
ne: धेरै

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Outline
ne: रूपरेखा

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Day
ne: दिन

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Source
ne: स्रोत

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
