Course planner (7.x-2.3) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: RSS feed
az: RSS

en: more
az: daha çox

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: edit
az: redaktə et

en: Outline
az: Kontur

en: Teaser
az: Tizer

en: Keywords
az: Açar söz

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Source
az: Mənbə

en: author
az: müəllif

en: Reference
az: Istinad

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
