Course planner (7.x-2.3) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: RSS feed
he: מקור רסס

en: more
he: עוד

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Resources
he: מקורות

en: File
he: קובץ

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: edit
he: עריכה

en: Outline
he: מתאר

en: Teaser
he: תקציר

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Full view
he: היפט מלא

en: Desc
he: יורד

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Empty text
he: טקסט כאשר אין תוצאות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Source
he: מקור

en: author
he: מחבר/ת

en: Reference
he: רפרנס

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: All items
he: כל הפריטים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות
