Course planner (7.x-2.6) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: RSS feed
hy: RSS հոսքեր

en: more
hy: ավելի

en: More
hy: Ավելին

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Link
hy: Հղում

en: edit
hy: խմբագրել

en: Outline
hy: Կառուցվածք

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Source
hy: Աղբյուր

en: author
hy: հեղինակ

en: « first
hy: « առաջինը
