Course planner (7.x-2.6) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: RSS feed
lt: RSS tiekimas

en: more
lt: daugiau

en: More
lt: Daugiau

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: edit
lt: redaguoti

en: Outline
lt: Apybraiža

en: Section
lt: Sekcija

en: CSV export
lt: CSV eksportavimas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Empty text
lt: Tuščias tekstas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Source
lt: Šaltinis

en: author
lt: autorius

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
