Course planner (7.x-2.6) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: RSS feed
ur: آر ایس ایس فیڈ

en: more
ur: مزید

en: More
ur: مزید

en: Search
ur: تلاش

en: edit
ur: ترمیم

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
