CPS (7.x-1.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (31 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Closed
gu: બંધ

en: Subject
gu: વિષય

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: On
gu: ચાલુ

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: status
gu: સ્થિતિ

en: Create
gu: બનાવો

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો

en: Reply
gu: જવાબ

en: Edit URL
gu: URL સંપાદિત કરો
