CPS (7.x-1.0-rc10) - en to ar translation catalogue (54 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Private
ar: خاص

en: Author
ar: المؤلف

en: Closed
ar: مغلق

en: Subject
ar: الموضوع

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: On
ar: في

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Message
ar: الرسالة

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Move
ar: تحريك

en: Open
ar: مفتوح

en: Archive
ar: الأرشيف

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: View
ar: عرض

en: History
ar: الأرشيف

en: URL
ar: العنوان URL

en: States
ar: الحالات

en: status
ar: الحالة

en: Created
ar: الإنشاء

en: Create
ar: أنشئ

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: All
ar: الكل

en: Comment
ar: التعليق

en: Published
ar: منشور

en: Load
ar: تحميل

en: State
ar: الحالة

en: Full
ar: كامل

en: Revert
ar: استرجع

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Not published
ar: لم ينشر

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Live
ar: مباشر

en: Copy
ar: نسخ

en: Permalink
ar: الرابط الثابت

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Reply
ar: رد

en: Restore
ar: استرجاع

en: Edit URL
ar: تحرير العنوان URL

en: Date changed
ar: تاريخ التعديل
