CPS (7.x-1.0-rc3) - en to hy translation catalogue (35 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Subject
hy: Թեմա

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Open
hy: Բաց

en: View
hy: Դիտել

en: History
hy: Պատմություն

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: Reply
hy: Պատասխան

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է
