CPS (7.x-1.0-rc3) - en to sr translation catalogue (25 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Archive
sr: Архива

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Comment
sr: Коментар

en: State
sr: Статус

en: Unpublished
sr: Необјабљено
