CPS (7.x-1.0-rc4) - en to ca translation catalogue (64 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Private
ca: Privat

en: Author
ca: Autor

en: Closed
ca: Tancat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Changes
ca: Canvis

en: Save
ca: Desa

en: Move
ca: Mou

en: Open
ca: Obert

en: Archive
ca: Arxiva

en: View
ca: Mostra

en: History
ca: Història

en: States
ca: Estats

en: status
ca: estat

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: All
ca: Tot

en: Comment
ca: Comentari

en: Published
ca: Publicat

en: Load
ca: Càrrega

en: State
ca: Estat

en: Full
ca: Complet

en: Select different revisions to compare.
ca: Selecciona diferents revisions per comparar.

en: Changes to %name
ca: Canvia a %name

en: No visible changes
ca: No hi ha canvis visibles

en: Date created
ca: Data creada

en: Not published
ca: No publicat

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: unpublish
ca: retira

en: publish
ca: publica

en: Live
ca: En viu

en: cancel
ca: Cancela

en: Copy
ca: Copia

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Reply
ca: Respon

en: Restore
ca: Restaura

en: Compare
ca: Compara

en: Render
ca: Renderitza

en: Publishing
ca: Publicant

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: Archived
ca: Arxivat

en: Is new
ca: És nou

en: Unpublishing
ca: Desplublicant
