CPS (7.x-1.0-rc6) - en to ne translation catalogue (33 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Private
ne: निजि

en: Author
ne: लेखक

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Subject
ne: विषय

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: History
ne: इतिहास

en: status
ne: स्थिति

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: All
ne: सबै

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Not published
ne: अप्रकाशित
