Creative Commons (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: License
lt: Licenzija

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Display Style
lt: Rodymo stilius

en: Display
lt: Rodymas

en: Event
lt: Įvykis

en: Text
lt: Tekstas

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: Locale
lt: Lokalė

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Service
lt: Paslauga

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Only in the category(s)
lt: Tiktai kategorijoje

en: Only of the type(s)
lt: Tik tipams

en: Jurisdiction
lt: Juridikcija

en: Additional Information
lt: Papildoma informacija
