CRM Core (7.x-0.952) - en to az translation catalogue (64 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Number
az: Rəqəm

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Options
az: Seçimlər

en: Contact
az: Kontakt

en: The subject of the message.
az: Mesajın mövzusu.

en: Active
az: Aktiv

en: Score
az: Hesab

en: Field name
az: Sahə adı

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Contains
az: Tərkibində

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Role
az: Rollar

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Greater than
az: -dən böyükdür

en: Less than
az: -dən az

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Relationships
az: Əlaqələr

en: relationships
az: Əlaqələr

en: Extension
az: Əlavə

en: Machine name
az: Maşın adı

en: User Role
az: İstifadəçi Rolu

en: Reports
az: Hesabatlar

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Field options
az: Sahə seçimləri

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Ends with
az: ilə bitir

en: contact
az: əlaqə

en: Also look for a node and use the node author
az: Həmçinin node axtarın və node müəllifindən istifadə edin

en: Structure
az: Struktur

en: Full content
az: Tam məzmun
