CRM Core (7.x-0.952) - en to lt translation catalogue (83 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema.

en: Active
lt: Aktyvus

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Contains
lt: Turi

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: here
lt: čia

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Role
lt: Rolė

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Operator
lt: Operatorius

en: Equals
lt: Lygu

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: open
lt: atvira

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: relationships
lt: ryšiai

en: Relationship type
lt: Sąryšio tipas

en: Participants
lt: Dalyviai

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Any
lt: Bet kuris

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: contact
lt: kontaktuoti

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: Structure
lt: Struktūra

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: Field item
lt: Laukelio elementas

en: Administer @entity_type
lt: Administruoti @entity_type
