CRM Core (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (73 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: delete
hy: հեռացնել

en: title
hy: վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Picture
hy: նկար

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: The subject of the message.
hy: Հաղորդագրության թեման։

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Items
hy: Տարրեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր

en: Add user
hy: Օգտատեր ավելացնել

en: Greater than
hy: Ավելի մեծ քան

en: Less than
hy: Պակաս քան

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Structure
hy: Կառուցվածք

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները
