CRM Core (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (70 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: delete
ne: हटाउनुस

en: title
ne: शिर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Picture
ne: तस्विर

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Active
ne: सक्रिय

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Contains
ne: समावेश

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Greater than
ne: भन्दा ठुलो

en: Less than
ne: भन्दा सानो

en: open
ne: खुल्ला

en: New
ne: नयाँ

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: contact
ne: सम्पर्क

en: Structure
ne: संरचना

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
