CRM Core (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (175 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: delete
pl: usuń

en: title
pl: tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Go
pl: Idź

en: view
pl: przeglądaj

en: Login
pl: Zaloguj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Number
pl: Liczba

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Access
pl: Dostęp

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Notes
pl: Notatki

en: Theme
pl: Skórka

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Picture
pl: Obraz

en: User
pl: Użytkownik

en: Imported
pl: Zaimportowano

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Options
pl: Opcje

en: Contact
pl: Kontakt

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: The subject of the message.
pl: Temat wiadomości.

en: Active
pl: Aktywne

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Score
pl: Wynik

en: Signature
pl: Podpis

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Field type
pl: Typ pola

en: Contains
pl: Zawiera

en: Items
pl: Elementy

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: General
pl: Ogólne

en: here
pl: tutaj

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Role
pl: Rola

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Equals
pl: Równa się

en: Threshold
pl: Próg

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Delimiter
pl: Separator

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Activity
pl: Aktywność

en: Greater than
pl: Większy niż

en: Less than
pl: Mniejszy niż

en: open
pl: trwa

en: revert
pl: przywróć

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: New
pl: Nowy

en: Relationships
pl: Powiązania

en: relationships
pl: powiązania

en: Relationship types
pl: Rodzaje relacji

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Relationship type
pl: Rodzaj relacji

en: Source field
pl: Pole źródłowe

en: Remove field
pl: Usuń pole

en: Participants
pl: Uczestnicy

en: current
pl: bieżące

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: With selected:
pl: Z zaznaczonymi:

en: Organization
pl: Organizacja

en: Node author
pl: Autor zawartości

en: Country code
pl: Kod kraju

en: relationship
pl: relacja

en: Add relationship
pl: Dodaj relację

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: Any
pl: Dowolny

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: About
pl: O stronie

en: Reports
pl: Raporty

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Add @type
pl: Dodaj @type

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: @type %title has been deleted.
pl: Usunięto wpis %title (@type).

en: Field options
pl: Opcje pola

en: Activities
pl: Aktywności

en: Importing
pl: Importowanie

en: Infinite
pl: Nieskończone

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Created timestamp
pl: Znacznik czasu utworzenia

en: Uses
pl: Używa

en: Ends with
pl: Kończy się na

en: This will override any other link you have set.
pl: Zastąpi jakikolwiek inny odnośnik ustawiony dla tego pola.

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Delete link
pl: Odnośnik usuwania

en: Contact Information
pl: Informacje kontaktu

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: The message that should be sent.
pl: Wiadomość, która powinna być wysłana.

en: contact
pl: kontakt

en: Also look for a node and use the node author
pl: Odszukaj węzeł i użyj jego autora.

en: Contact Type
pl: Typ kontaktu

en: Add a relationship
pl: Dodaj połączenie

en: Date updated
pl: Data modyfikacji

en: References
pl: Powiązania

en: manage fields
pl: zarządzaj polami

en: Last imported
pl: Ostatnio importowane

en: Mappings from source key to destination key
pl: Odwzorowanie z kluczy źródłowych do kluczy docelowych

en: Structure
pl: Struktura

en: Unique
pl: Unikalne

en: Feed source
pl: Źródło kanału

en: Idle
pl: Bezczynny

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: Add
pl: Dodaj

en: Contact type
pl: Typ kontaktu

en: Primary email
pl: Główny adres e-mail

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika

en: The human-readable name of this profile type.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa tego typu profilu.

en: A unique machine-readable name for this profile type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
pl: Unikalna nazwa systemowa dla tego typu profilu. Może składać się tylko z małych liter, cyfr i znaków podkreślenia.

en: Messages generated during a migration process
pl: Wiadomości wygenerowane w trakcie procesu migracji

en: Field item
pl: Element pola

en: Rollback
pl: Cofnij

en: Existing
pl: Istniejące

en: Administer @entity_type
pl: Administrowanie encjami @entity_type

en: Allows users to perform any action on @entity_type.
pl: Pozwala użytkownikom wykonywać dowolne akcje na @entity_type.

en: Create @entity_type of any type
pl: Tworzenie @entity_type dowolnego typu

en: Edit own @entity_type of any type
pl: Tworzenie własnych @entity_type dowolnego typu

en: Edit any @entity_type of any type
pl: Edycja dowolnych @entity_type dowolnego typu

en: View own @entity_type of any type
pl: Przeglądanie własnych @entity_type dowolnego typu

en: View any @entity_type of any type
pl: Przeglądanie dowolnych @entity_type dowolnego typu

en: Create %bundle @entity_type
pl: Tworzenie %bundle @entity_type

en: Edit own %bundle @entity_type
pl: Edycja własnych %bundle @entity_type

en: Edit any %bundle @entity_type
pl: Edycja dowolnych %bundle @entity_type

en: View own %bundle @entity_type
pl: Przeglądanie własnych %bundle @entity_type

en: View any %bundle @entity_type
pl: Przeglądanie dowolnych  %bundle @entity_type

en: mapping
pl: mapowanie

en: Add a contact
pl: Dodaj kontakt

en: Save contact type
pl: Zapisz typ kontaktu

en: Delete contact type
pl: Usuń typ kontaktu

en: Modified timestamp
pl: Znacznik czasu modyfikacji

en: Add new activity @label
pl: Dodaj nową aktywność @label

en: Add activity @type
pl: Dodaj aktywność @type

en: Add a new contact to the CRM.
pl: Dodaj nowy kontakt do CRM.

en: Add a relationship to this contact
pl: Dodaj połączenie do tego kontaktu

en: Contact name:
pl: Nazwa kontaktu:

en: Remove migration settings
pl: Usuń ustawienia migracji

en: Signature format
pl: Format podpisu
